Monday, May 5, 2014

ОБЈАВЕНИ ПРАШАЊАТА ЗА ЕКСТЕРНОТО ТЕСТИРАЊЕ

Share & Comment

Долгоочекуваните прашања за екстерното тестирање се објавени.


Засега се објавени прашањата, но не и списокот со предмети за полагање. 


ИЗВЕСТУВАЊЕ: Доколку не ви го отвара првиот сервер, обидете се на вториот.

Tags: , ,

Автор:

Ние сме блогери од прва година. Блогот е направен за целите на конкурсот „Кажи Нешто“.

5 коментари:

 1. ne gi otavara

  ReplyDelete
  Replies
  1. Презафатен е серверот имаме напишано. Обидете се подоцна.

   Delete
 2. treba da se najavam od emailot na koj stignuvaat izvestuvanjata za e-dnevnikot?

  ReplyDelete
 3. dali ima i odgovori na prasanja

  ReplyDelete
 4. dali ima i odgovori na prasanja

  ReplyDelete

 
Copyright © ONLINE ЖИВОТ | Designed by Templateism.com