Friday, March 7, 2014

ФУДБАЛ: Македонија : Летонија

Share & Comment

Погледнете го нај бизарниот автогол што се случи во Скопје на мечот на Македонија против Летонија. Нашиот репрезентативец имаше најдобра намера, но, што се случи се случи...За негова среќа, по пеналот во 72 минута Македонија издвои победа со 2:1.
Tags:

Автор:

Ние сме блогери од прва година. Блогот е направен за целите на конкурсот „Кажи Нешто“.

0 коментари:

Post a Comment

 
Copyright © ONLINE ЖИВОТ | Designed by Templateism.com