Friday, March 28, 2014

ИГРА: Проверете дали сте генијалец

Share & Comment

Оваа екстремно тешка но всушност многу едноставна игра е наменета за да ја тестира вашата брзина, вашите рефлекси, вашиот мозок, јасноста, кондицијата, острината, издржливоста, трпението и многу повеќе. Се што треба да направите е да не дозволите 2-те топчиња да паднат. ( играта се игра само со глувчето )    
П.С. Ако направите повеќе од 20 секунди имате потенцијал за генијалец. Дајте ни го вашиот резултат во коментар...
За да ја играте оваа игра кликнете тука.
Tags:

Автор:

Ние сме блогери од прва година. Блогот е направен за целите на конкурсот „Кажи Нешто“.

1 коментари:

 
Copyright © ONLINE ЖИВОТ | Designed by Templateism.com